pojemnik na ręczniki

Pojemniki na ręczniki papierowe są powszechnie używane w biurach, hotelach, restauracjach i innych miejscach publicznych. Są wydajne, tanie w użytkowaniu i estetyczne. Obok tradycyjnych pojemników znajdziemy też te bardziej nowoczesne – automatyczne. Dlaczego warto z nich korzystać?

Dlaczego warto korzystać z automatycznych pojemników?

Ręczniki papierowe służą nie tylko do osuszania rąk. W biurze pomogą, gdy wyleje nam się kawa lub herbata, w hotelu osuszą zalany wodą stół. Co ważne są higieniczne i ekonomiczne, a do ich dozowania możemy użyć automatycznych pojemników na ręczniki. Jakie są zalety tych pojemników?

  1. Oszczędność i ekologia – ręczniki dozowane w odcinkach o konkretnej długości pozwalają uniknąć zbyt dużego zużycia papieru, co ogranicza ilość odpadów. Ponadto niektóre z podajników mają funkcję opóźniania podania kolejnego ręcznika. Wiele z  nich jest zasilanych przez baterie.
  2. Estetyka i wygoda – nowoczesne automatyczne pojemniki wykonywane są z wysokiej jakości tworzyw lub metalu. Mają ładny, minimalistyczny design pasujący do wielu wnętrz. Podajniki są dostępne w dużej liczbie rozmiarów.
  3. Higiena i łatwy montaż – pojemniki automatyczne działają bezdotykowo, co eliminuje konieczność np. korzystania z przycisków, a tym samym przenoszenia bakterii na dłonie. Większość producentów udziela gwarancji na swoje produkty, a dozowniki sprzedawane są z kompletem wkrętów – z ich montażem poradzi sobie każdy fachowiec.
  4. Ergonomiczna obsługa – zarówno użytkownicy, jak i pracownicy obsługi wymieniający ręczniki mogą śledzić ich ilość dzięki plastikowej szybce, przez którą widać ręczniki lub, w nowocześniejszych modelach, dzięki diodzie sygnalizującej ewentualny brak ręczników. Takie pojemniki są bardzo pakowne. Zwykle mieszczą rolkę o długości około 250 metrów, co daje, w zależności od ustawienia i konkretnego modelu, nawet 1200 ręczników.

 Jak widać, automatyczne pojemniki na ręczniki papierowe mają wiele zalet, a wybór modeli jest na tyle duży, że każdy na pewno znajdzie opcję, która najbardziej mu odpowiada. Nasz asortyment obejmuje nowoczesne pojemniki w kolorze stalowym, czarnym i białym. Takie podajniki sprawdzą się w lokalach usługowych, restauracjach i wszędzie tam, gdzie czystość to podstawa.