Tło

O firmie Linea Trade

Linea Trade z siedzibą w Zabrzu przy ulicy Wolności 68, to firma zaopatrująca wszelkie obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale, szkoły, restauracje, biura czy hotele, w chemiczne środki utrzymania czystości, papierowe artykuły higieniczne, urządzenia do sprzątania oraz akcesoria łazienkowe – w tym także poręcze dla niepełnosprawnych. W ramach oferty prowadzimy także serwis wszystkich sprzedawanych sprzętów.

Jesteśmy na rynku od wielu lat, w ciągu których nieustannie rozwijaliśmy działalność i dążyliśmy do tego, by asortyment był jak najbardziej zróżnicowany – stylistycznie, funkcjonalnie, cenowo. Wiemy, że dynamiczny rozwój firmy nie byłby możliwy bez Klientów: to właśnie z myślą o naszych Odbiorcach na bieżąco doskonalimy ofertę, starannie dobierając do niej kolejne produkty z zakresu chemii profesjonalnej, bez których utrzymanie obowiązkowej czystości w lokalach gastronomicznych czy ośrodkach medycznych jest niemożliwe. Wychodzimy z założenia, że tylko naprawdę solidne urządzenia i skuteczne środki czystości sprawią, że zadowoleni Klienci wrócą na kolejne zakupy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz bezpośrednich odwiedzin w sklepie, jeśli chcą Państwo skorzystać z oferty lub mają jakiekolwiek pytania dotyczące poszczególnych produktów.