atrykuły do sprzątania

Na wizerunek firmy składa się nie tylko ogólny wygląd pomieszczenia czy sposób aranżacji biurowego wnętrza. Równie ważna będzie jakość używanych artykułów do sprzątania, wykorzystywanych przez serwis sprzątający oraz udostępnianych pracownikom i gościom. Inwestując w artykuły oraz sprzęt najwyższej jakości zyskasz miano solidnej, dbającej o swoje otoczenie firmy. Jak to zrobić?

Spraw, aby okna w twoim biurze lśniły czystością!

Niezwykle ważnymi akcesoriami do sprzątania w każdej firmie są akcesoria do mycia okien: ściereczki i myjki. Oferowane przez nas wysokiej jakości ścierki z mikrofibry charakteryzują się podwyższoną chłonnością i wytrzymałością. Idealnie zbierają kurz oraz pył, dzięki czemu mycie okien staje się szybkie, łatwe oraz przyjemne. Po usunięciu nimi kurzu wystarczy przepłukać je i zanurzyć w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do mycia okien. Ścierki z mikrofibry usuwają nawet bardzo silne zabrudzenia bez konieczności szorowania.

Równie dobrze sprawdzą się dostępne w naszej ofercie myjki do okien, zwłaszcza w przypadku osób, posiadających wyjątkowo delikatną skórę dłoni lub uczulonych na środki chemiczne. Nasze myjki nie tworzą smug ani zacieków, a ich wygodne, teleskopowe rączki umożliwiają mycie szyb zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Zaopatrz się również w funkcjonalne ściągaczki do wody, dzięki którym jednym pociągnięciem pozbędziesz się nadmiaru wody z okna.

Higiena w łazience to podstawa

Aby zadbać o pozytywny wizerunek firmy zwróć szczególną uwagę na jakość łazienkowych artykułów do sprzątania. Czystość w toalecie zagwarantują oferowane przez nas wysokiej jakości szczotki do WC, niedopuszczające do rozprzestrzenienia się groźnych zarazków.

Oferujemy szczotki w specjalnym pojemniku, ustawionym obok ubikacji, które bardzo łatwo się myje pod bieżącą wodą i które łatwo jest przesunąć podczas mycia podłogi. Proponujemy szczotki w wersji plastikowej lub ze stali nierdzewnej. Stojaki mogą być również umieszczone kilka centymetrów nad podłogą lub mocowane do ściany.

Pozytywnie na wizerunek firmy wpłyną dostępne w naszej ofercie szczotki do WC z eleganckiej stali chromowanej, matowe lub z połyskiem. Są odporne na korozje oraz na uszkodzenia mechaniczne. Wybieraj szczotki z włosiem syntetycznym, idealnie usuwające zabrudzenia i nieniszczące przy tym ubikacji. Na uwagę zasługują także oferowane przez nas funkcjonalne szczotki do WC z czyścikiem pod obrzeże muszli, zapewniającym doskonały stan higieniczny oraz sanitarny toalety.

Ułatw sprzątanie innym i zainwestuj w wysokiej jakości wózki sprzątające!

Inwestycja w wysokiej jakości wózki sprzątające sprawi, że czyszczenie firmowych pomieszczeń stanie się łatwe, szybkie, a przede wszystkim dające niesamowite rezultaty. Kupując oferowane przez nas wózki pokażesz również, że szanujesz pracę i wysiłek serwisu sprzątającego, starając się odciążyć jego pracowników oraz maksymalnie ułatwić im wykonywanie swoich obowiązków. W naszej ofercie posiadamy wózki przeznaczone do sprzątania ogólnego, wyposażone we wszelkie niezbędne akcesoria i środki czystości: wiadra, mopy, płyny do mycia podłóg oraz okien. Kolejny rodzaj oferowanych przez nas wózków to wózki przeznaczone do mycia podłóg, posiadające dwa wiadra, wyciskarkę, mop sznurkowy, docierający do najdalszych zakamarków powierzchni, oraz mop płaski. Dobre wrażenie na pracownikach serwisu sprzątającego zrobią wózki z eleganckim, chromowanym, metalowym stelażem lub ze stelażem metalowym malowanym proszkowo.

Pamiętaj, że inwestycja w wysokiej jakości artykuły do sprzątania wpłynie pozytywnie na wizerunek twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *