Artykuly do sprzatania

W artykuły do sprzątania można zaopatrzyć się w Internecie na różnego rodzaju stronach oraz serwisach z ogłoszeniami, a także na popularnych portalach aukcyjnych. Aby jednak być pewnym dobrej jakości kupowanego towaru, warto korzystać jedynie ze stron, oferujących artykuły do sprzątania od renomowanych producentów. Sprawdź dlaczego. Co mamy w naszej ofercie?

Dlaczego warto szukać artykułów do sprzątania na naszej stronie?

Wysoka jakość oferowanego towaru to jedna z największych zalet naszej firmy. Kolejną będzie bogata i zróżnicowana oferta. Nasza firma specjalizuje się zarówno w dystrybucji domowej chemii gospodarczej, jak i tej, przeznaczonej do mycia pomieszczeń biurowych, szkół, hoteli, szpitali oraz lokali gastronomicznych. Oferujemy między innymi:

  • antybakteryjne środki do mycia sanitariatów,
  • preparaty do czyszczenia szyb i luster,
  • płyny do podłogi,
  • wózki serwisowe,
  • mopy przemysłowe,

Proponujemy wytrzymałe, eleganckie i solidne produkty w atrakcyjnych cenach. Co więcej, nasza strona posiada przejrzysty oraz przyjazny dla użytkownika układ. Łatwo znaleźć na niej interesujący klienta produkt, lub przejrzeć całą ofertę, podzieloną na poszczególne grupy towarów. Na naszej stronie znajdziesz także przykłady ciekawych aranżacji z udziałem naszym produktów oraz rysunki 2D i 3D wybranych towarów. Wykonaliśmy je z myślą o architektach. Zachęcamy do zerknięcia do zakładek: nowości, promocje, wyprzedaż, gdzie znaleźć można akcesoria do sprzątania w bardzo atrakcyjnych, przystępnych cenach. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę wybranych produktów.

Czym charakteryzują się oferowane przez nas wózki sprzątające?

W naszej ofercie artykułów do sprzątania posiadamy szeroki wybór nowoczesnych oraz funkcjonalnych wózków sprzątających, które ułatwiają czyszczenie zarówno małych, jak i dużych pomieszczeń i powierzchni. Mieszczą w sobie wszystkie niezbędne detergenty oraz wiadra i miski. Oferujemy modele bardzo proste, a także rozbudowane, z eleganckimi, chromowanymi, metalowymi stelażami. Warto zwrócić także uwagę na wózek z podstawą z tworzywa na kółkach, ze stelażem metalowym malowanym proszkowo oraz dwoma wiadrami po osiemnaście litrów.

Jakiego rodzaju mopy posiadamy w naszej ofercie?

Kolejnym, niezbędnym akcesorium do sprzątania będzie mop. Najważniejszym jego elementem jest wkład, który wyprodukowany może być z mikrofibry, bawełny lub bawełnianego sznurka. Bawełniane wkłady do mopa doskonale nadają się do sprzątania podłóg płynem z dodatkiem środków dezynfekujących o działaniu penetrującym, a ponadto są chłonne i wytrzymałe.  Wkłady z mikrofibry dobrze i szybko wchłaniają wilgoć, przez co idealnie nadają się do czyszczenia podłóg drewnianych, powierzchni laminowanych oraz posadzek z płytek ceramicznych. Wkłady sznurkowe natomiast sprawdzą się przede wszystkim na nierównych powierzchniach, są bowiem w stanie dotrzeć w każdy zakamarek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *