suszarka hotelowa

Chociaż polskie prawo nakłada obowiązek instalowania suszarek do włosów tylko na hotele cztero i pięciogwiazdkowe, warto się w taką suszarkę zaopatrzyć bez względu na ilość gwiazdek. Taki gest bowiem z pewnością docenią goście twojego hotelu, którzy nie będą musieli zabierać suszarki ze sobą. Hotelowe suszarki, wieszane przy lustrach, są niezwykle komfortowe w użytkowaniu oraz wygodne. Sprawdź, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze urządzenia.

Sprawdź moc suszarki i rodzaje nawiewów

Najważniejszym parametrem będzie moc suszarki, gdyż to ona właśnie przesądza o tym, jak szybko nagrzewa się powietrze i jaka jest siła jego wyrzutu. Ona z kolei ma wpływ na prędkość suszenia. Ponieważ na urlopie zależy gościom na tym, aby jak najszybciej uporać się z kosmetycznymi zabiegami i opuścić pokój, aby zwiedzać okolicę, warto dobierać suszarki o jak największej mocy, szybko suszące włosy. Przy okazji weryfikacji mocy suszarki sprawdź, czy urządzenie posiada dwa nawiewy:

  • ciepły,
  • zimny.

Podczas gdy nawiew ciepły dokładnie suszy włosy, nawiew zimny nadaje im blasku i zwiększa ich objętość. W tym miejscu warto także wspomnieć, że dostępne w naszej ofercie suszarki hotelowe z kanałem nadmuchu w kształcie stożka są jeszcze bardziej wydajne. Taki kształt zwiększa moc suszenia. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju suszarek do pokojów hotelowych.

Rola funkcji turbo i pojedynczych nakładek

Warto także zwrócić uwagę, czy suszarka posiada funkcję turbo, dzięki której silnik wchodzi na najwyższe obroty razem z uruchomieniem urządzenia. Dzięki tej funkcji czas suszenia ulega znaczącemu skróceniu. Kolejnym kryterium wyboru jest to, czy suszarka posiada zestaw nakładek. Są to niezbędne akcesoria, służące do modelowania fryzury. Dyfuzor sprawia, że włosy układają się w loki, koncentrator wygładza je, dlatego im jest węższy, tym lepiej.

Nie można również zapominać, że suszarka hotelowa musi być komfortowa. Dlatego powinna posiadać długi, obrotowy przewód oraz automatyczny włącznik. Uchwyt musi być ergonomiczny i z łatwością dopasować się do dłoni użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *