damska toaleta

Torebki sanitarne coraz częściej znajdują się w standardowym wyposażeniu damskich toalet, obok bezdotykowych suszarek do rąk, eleganckich dozowników na mydło czy pojemników na ręczniki jednorazowe. Sprawdź, jaką rolę pełnią torebki sanitarne i w jakie inne akcesoria warto wyposażyć żeńską toaletę, aby jej użytkowniczki mogły poczuć się komfortowo.

Rola torebek sanitarnych oraz koszy na odpadki

Typowym wyposażeniem każdej żeńskiej toalety powinien być specjalny kosz na odpadki, związane z higieną intymną, takie jak zużyte podpaski i tampony. Przede wszystkim tego typu pojemniki znacznie poprawią komfort korzystania z toalety, a ponadto zniwelują zagrożenie infekcjami. Są także niezwykle estetyczne wizualnie. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii, warto przed wyrzuceniem zużytej podpaski zapakować ją w specjalną torebkę sanitarną. W ten sposób zlikwidujemy również nieprzyjemne zapachy, mogące wydostawać się z pojemnika. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości, wytrzymałe torebki sanitarne w standardowych rozmiarach 29,5 centymetrów x 12,5 centymetrów × 6,5 centymetrów, pakowane po sto sztuk.

Dzięki specjalnym czujnikom ruchu, zamontowanym w koszach sanitarnych pojemniki te są bezdotykowe – otwierają się same, w momencie zbliżenia ręki do pokrywki. W ten sposób ich używanie jest w pełni bezpieczne i nie skutkuje rozprzestrzenieniem się bakterii. Pojemniki sanitarne na odpady do żeńskich toalet mogą mieć zamontowany uchwyt ścienny lub też mogą być ustawiane bezpośrednio na podłodze. Warto wyposażyć w nie zwłaszcza:

  • gabinety lekarskie, w tym gabinety ginekologiczne,
  • gabinety kosmetyczne,
  • łazienki hotelowe,
  • toalety biurowe.

Co jeszcze powinno znaleźć się w damskiej toalecie?

W damskiej toalecie oprócz wspomnianych już bezdotykowych suszarek do rąk, eleganckich dozowników na mydło, pojemników na odpady sanitarne czy pojemników na ręczniki jednorazowe, powinien znaleźć się także przewijak oraz kosz na pieluchy. Warto umieścić je w wydzielonej strefie dla matki z dzieckiem, dzięki czemu zapewnisz użytkowniczce toalety komfort i intymność, podczas przewijania niemowlaka. Kosze na pieluchy działają na podobnej zasadzie, co kosze na odpady sanitarne. Co więcej, niektóre modele pojemników na zużyte pieluchy zostały wyposażone w woreczki izolujące, które dodatkowo chronią przed rozprzestrzenianiem się infekcji i niwelują brzydkie zapachy. Ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie w tego typu koszach specjalnego granulatu wysuszającego, który równie dobrze radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wyposażenia łazienek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *