koszopopielniczki

A gdyby tak połączyć kosz oraz popielniczkę w jedno i na zawsze rozwiązać problem zaśmiecających otoczenie niedopałków? Dzięki naszym koszopopielniczkom to możliwe! Sprawdź, czym się charakteryzują.

Gdzie warto montować koszopopielniczki?

Koszopopielniczki warto montować przede wszystkim w obiektach użyteczności publicznej w strefach, wyznaczonych dla osób palących, ale nie tylko. Doskonale sprawdzą się również w firmowych palarniach oraz w miejscach dla palaczy, wyznaczonych przy lokalach gastronomicznych czy piwnych ogródkach. Ze względu na swój designerski i bardzo estetyczny wygląd nadają się także do postawienia w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie.

Jakie korzyści niesie postawienie koszopopielnicy?

Inwestycja w koszopopielnicę jest ze wszech miar opłacalna. Dzięki niej zachowasz na swoim terenie ład i porządek. Przyczynisz się do segregacji odpadów oraz unikniesz pożaru, który może spowodować niedopałek, rzucony bezpośrednio do śmieci. Montując koszopopielnicę w firmowej palarni pokażesz, że dbasz o swoich pracowników, a jednocześnie dasz sygnał, że twoja firma troszczy się o ekologię. Koszopopielniczka to w końcu olbrzymia oszczędność miejsca i przestrzeni, a także kosztów – dzięki niej bowiem nie będziesz już musiał ustawiać osobnego kosza na śmieci oraz popielniczki i ponosić podwójnego wydatku. Możesz być pewien, że odwiedzający cię goście docenią fakt, że mogą jednocześnie pozbyć się śmieci oraz wyrzucić pety.

Czym charakteryzują się nasze koszopopielnice?

Oferowane przez naszą firmę koszopopielnice wyprodukowane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Cechuje je duża różnorodność: mogą być okrągłe lub kwadratowe, o różnej wielkości i pojemności. Są estetyczne, łatwe w obsłudze oraz konserwacji. Chromowane lub matowe, czarne lub szare, z łatwością wkomponują się w wystrój otoczenia, stając się jednocześnie dekoracyjnym akcesorium. Nie musisz obawiać się, że zawartość koszopopielniczki wysypie się na zewnątrz – uniemożliwia to wewnętrzny otwór popielnicy, dzięki któremu popiół przesypuje się do jej wnętrza. Wkłady łatwo się opróżnia, a sam pojemnik bez problemu można przestawiać, dzięki specjalnym, służącym do tego uchwytom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *