worki

Sprzątanie to pracochłonna i czasochłonna praca, która wymaga dużego zaangażowania, wysiłku i dbałości o każdy szczegół. Aby mogło być efektywne, należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt do sprzątania oraz materiały eksploatacyjne, dzięki którym będzie mogło być wykonywane dokładnie i sprawnie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wszystko, co jest niezbędne do profesjonalnego sprzątania wszystkich powierzchni – zarówno domów, jak i biur czy innych miejsc użyteczności publicznej. Odpowiednie artykuły do sprzątania zagwarantują nam skuteczną i sprawną pracę.

Jakie materiały eksploatacyjne są używane podczas sprzątania?

Rękawice gospodarcze – jednorazowe rękawice wykonane z naturalnego lateksu flokowane bawełną albo jednorazowe rękawice nitrylowe są niezbędnym wyposażeniem każdej ekipy sprzątającej. Dzięki nim ręce osób wykonujących tę ciężką pracę będą należycie chronione przed szkodliwym oddziaływaniem wilgoci, brudu i środków chemicznych. Stosując je, mamy pewność, że skóra na naszych dłoniach będzie zdrowa i optymalnie chroniona.

Worki foliowe – bez nich nie ma mowy o efektywnym sprzątaniu. To w nich będzie można umieścić wszystkie nieczystości oraz zużyte materiały służące do czyszczenia różnych powierzchni. Pomagają w organizacji pracy sprzątającej oraz zachowaniu odpowiedniej higieny.

Ręczniki kuchenne – wykonane z celulozy ręczniki jednorazowe są nieocenione przy różnych pracach sprzątających. Można nimi dokładnie wyczyścić między innymi szklane, kamienne, drewniane i metalowe powierzchnie. Doskonale zastępują nieestetyczne wielorazowe ścierki, które są zazwyczaj siedliskiem szkodliwych dla naszego zdrowia bakterii i grzybów. Mają fabrycznie wykonane nacięcia, dzięki którym łatwo można oddzielić z nich pojedyncze płaty.

Antyseptyczny płyn do dezynfekcji rąk – tego rodzaju preparaty są stworzone do dezynfekcji rąk i mogą być stosowane bezpośrednio na skórę. Używając ich, pozbywamy się ze swojej skóry wszystkich niebezpiecznych bakterii. Są skuteczniejsze od tradycyjnych mydeł i nie wymagają spłukiwania, dlatego doskonale nadają się do czyszczenia rąk osób sprzątających. Dzięki nim pracownicy ekip sprzątających będą mieli czyste ręce nawet po wykonywaniu wyjątkowo brudnych prac, a ich zdrowie będzie odpowiednio chronione.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *