ręczniki papierowe

Papierowe ręczniki stanowią niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Sprawdź w naszym wpisie, jakie są ich zalety oraz jakie systemy ich dozowania oferujemy.

Zalety ręczników papierowych. Dlaczego warto mieć je pod ręką?

Ręczniki papierowe idealnie nadają się zarówno do wycierania rąk, jak i do zmywania mokrych powierzchni. Co więcej, doskonale wchłaniają tłuszcz, dzięki czemu można odsączać na nich tłuste dania, takie kotlety mielone, smażone na oleju. Kolejną zaletą ręczników papierowych jest ich delikatność. Nie podrażniają skóry, są przyjemne w dotyku, a także doskonałe dla osób, cierpiących na alergie skórne. Ręczniki papierowe to również produkty chłonne i wytrzymałe. W kuchni posłużą nie tylko do wycierania rąk w czasie gotowania czy zmywania, lub do czyszczenia zatłuszczonych powierzchni. Nadadzą się bowiem również doskonale do mycia okien lub luster oraz innych prac porządkowych. Nie pylą, nie rozrywają się i są niezwykle wydajne.

W jaki sposób przechowuje się i dozuje ręczniki papierowe?

Do przechowywania i dozowania ręczników papierowych służą specjalne dozowniki. W naszej ofercie znajdą Państwo pojemniki na ręczniki papierowe wykonane z plastiku, tworzywa ABS, stali szlachetnej lub aluminium. Mogą być manualne, mechaniczne i automatyczne. Jednym z rodzajów oferowanych przez nas pojemników na ręczniki jest pojemnik na ręczniki w składce ZZ, w składce CC lub ręczniki wielopanelowe. W tego typu urządzeniach wyciągnięcie jednego listka ręcznika papierowego powoduje wysunięcie się części następnego. Ich pojemność może wynosić nawet sześćset listków. Oferowane przez nas pojemniki charakteryzują się komfortem użytkowania oraz łatwym montażem. Są one ponadto proste w uzupełnianiu.

Do kuchni idealnie nadadzą się również dozowniki ręczników rozwijane na zewnątrz o poziomej konstrukcji, rozwijające się na zewnątrz roli. Można je zainstalować na kuchennym blacie, dzięki czemu ręczniki będą zawsze pod ręką, a sam pojemnik stanowić będzie ciekawy element dekoracyjny pomieszczenia. Dozowniki na ręczniki papierowe w roli uważa się za jeden z najoszczędniejszych systemów dozowania papierowych. Dzięki ich specjalnej konstrukcji bowiem odrywana jest jedynie potrzebna część ręcznika.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty różnego rodzaju eleganckich i funkcjonalnych dozowników ręczników papierowych, które sprawdzą się w każdej kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *