podajnik

Dozowniki na papier toaletowy możemy zauważyć w większości toalet publicznych. Stały się standardem w dużych firmach, coraz chętniej jednak montują je nawet małe punkty usługowe. Wydawać by się mogło, że podajnik na papier toaletowy to zbędny gadżet i fanaberia projektantów wnętrz. To jednak nieprawda! Wysokiej jakości podajnik generuje szereg korzyści dla właściciela firmy.

Higiena i ekonomia

Korzystanie z papieru toaletowego z podajnika jest bardziej higieniczne niż z rolki, którą kolejni użytkownicy toalety muszą dotknąć, by urwać papier. W ten sposób ułatwiamy panującej w firmie grypie żołądkowej zarażenie kolejnych pracowników, a co za tym idzie – ich pobyt na zwolnieniach lekarskich i straty dla firmy. Wiszące na zwykłych uchwytach rolki często z nich się zsuwają. Papier spada na posadzkę i  staje się jeszcze mniej higieniczny, a gdy podłoga jest mokra, rolka namięka i nie nadaje się już do ponownego użycia. Również zużycie papieru toaletowego wygląda inaczej, jeśli pobierany jest od z podajnika. Rolkę na uchwycie łatwo pociągnąć tak, aby rozwinęło się z niej za dużo papieru. Dozownik dba o to, aby papier nie rozwijał się bez potrzeby. Zazwyczaj można w nim umieścić kilka rolek, dzięki czemu papieru nie trzeba uzupełniać tak często, jak w przypadku zwykłego uchwytu. To jednak nie koniec zalet. Niestety w wielu firmach pracownicy wciąż podkradają papier toaletowy do domu. Nowoczesne dozowniki utrudniają im to zadanie – niektóre z nich są zamykane na kluczyk.

Nowoczesna łazienka

Podajniki na papier toaletowy nadają firmowym toaletom nowoczesnego, eleganckiego charakteru. Łazienka dzięki nim wydaje się modnie wyposażona, czysta i zadbana. Podajniki, chociaż ukrywają rolkę, bynajmniej nie sprawiają, że niewygodnie się z niej korzysta. Korzystanie z papieru toaletowego jest wygodne, można pobierać go jedną ręką. W każdej chwili możemy też skontrolować ilość papieru w podajniku dzięki specjalnym wbudowanym okienkom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *