wózki sprzątające

Wózki sprzątające znacznie ułatwiają czyszczenie zarówno małych, jak i dużych pomieszczeń oraz powierzchni. Dzięki nim sprzątanie  jest szybkie i znacznie łatwiejsze – zostały one bowiem skonstruowane tak, aby zmieścić w sobie wszystkie niezbędne detergenty oraz wiadra i miski. Sprawdź, jakie rodzaje wózków sprzątających można wyróżnić oraz jakie wózki mamy w naszej ofercie.

Podstawowe rodzaje wózków sprzątających ze względu na przeznaczenie

Podstawowym rodzajem wózków sprzątających są wózki, przeznaczone do sprzątania ogólnego. Charakteryzują się dużymi gabarytami, bowiem wyposażone zostały we wszelkie niezbędne akcesoria i środki czystości, takie jak wiadra, mopy, płyny do mycia podłóg oraz okien. Kolejnym rodzajem wózków sprzątających są wózki, służące przede wszystkim do mycia podłóg. Posiadają dwa wiadra i wyciskarkę, a także mop sznurkowy, docierający do najdalszych zakamarków powierzchni, oraz mop płaski. Tego typu wózki wyposażone zostały w miejsce na płyny do podłóg.

Szczególnym rodzajem wózków sprzątających są wózki przeznaczone do czyszczenia specjalistycznych powierzchni hotelowych i szpitalnych. Oprócz wyposażenia do mycia podłóg posiadają one także wyposażenie do sprzątania ręcznego oraz pojemniki na odpady. Jeśli w sprzątanym miejscu znajdują się odpady różnego pochodzenia, najlepiej zaopatrzyć się w lekkie wózki sprzątające ze stelażem na worki na śmieci lub z kompletnymi koszami.

Jakie wózki sprzątające mamy w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wózków sprzątających, rozpoczynając od modeli najprostszych, a kończąc na tych najbardziej rozbudowanych. Przykładem prostego modelu wózka sprzątającego może być wiadro na kółkach z wewnętrznym wiaderkiem oraz wyciskarką do mopa. Może posiadać elegancki, chromowany, metalowy stelaż. Rozbudowana wersja tego modelu wózka została wyposażona w dwa wiadra po osiemnaście lub dwadzieścia pięć litrów każde.

Dostępne w naszej ofercie wózki serwisowe z kolei posiadają trzy kuwety oraz uchwyt na worek na śmieci o pojemności stu dwudziestu litrów. Inną wersją wózka serwisowego jest polecany przez nas wózek z podstawą z tworzywa na kółkach, ze stelażem metalowym malowanym proszkowo oraz dwoma wiadrami po osiemnaście litrów. Wózek wyposażony został także w wyciskarkę do mopa, dwie kuwety na półce i cztery wiaderka po sześć litrów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Oprócz wózków sprzątających oferujemy Państwu także między innymi środki czystości, profesjonalną chemię, a także pasty i żele do mycia rąk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *