ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe to akcesoria gospodarstwa domowego, które pełnić mogą wiele funkcji. Doskonale nadają się do wycierania rąk, zmywania mokrych lub zatłuszczonych powierzchni, mycia okien lub luster oraz do innych prac porządkowych. Są chłonne i wytrzymałe, a także przyjazne dla skóry. Nie podrażniają naskórka, są przyjemne w dotyku i przeznaczone również dla osób, cierpiących na alergie skórne. Najlepiej jest przechowywać je w funkcjonalnych i estetycznych pojemnikach na ręczniki papierowe. Poniżej prezentujemy charakterystykę dwóch głównych rodzajów pojemników: ręcznych i automatycznych.

Jak działają pojemniki z automatycznym systemem dozowania?

Jeśli szukasz pojemnika na ręczniki papierowe do często użytkowanej toalety w centrum handlowym czy w instytucji publicznej, a także do domu wielorodzinnego, zdecyduj się na pojemniki z automatycznym systemem dozowania. Wyposażone zostały one w specjalne fotokomórki, dzięki którym podajnik automatycznie ucina odpowiednią długość ręcznika, gdy tylko wykryje ruch rąk. Automatyczny system dozowania ręczników papierowych pozwala na minimalne zużywanie materiałów eksploatacyjnych i tym samym spore oszczędności. W naszej ofercie znajdziesz automatyczne pojemniki na ręczniki papierowe zamykane na kluczyk w kolorze białym, wykonane z tworzywa sztucznego, wzbogacone o system „clean cut” oraz system cichego dozowania.

Kiedy warto zdecydować się na ręczne pojemniki na ręczniki papierowe?

Drugim sposobem przechowywania czyściw papierowych są pojemniki ręczne, które można podzielić na pojemniki na ręczniki w składce oraz pojemniki na ręczniki w roli centralnie dozowane. Zasada działania ręcznych pojemników w składce jest prosta: po wyciągnięciu jednego ręcznika wysuwa się część następnego. Z kolei pojemniki na ręczniki w roli centralnie dozowane umożliwiają oderwanie tylko potrzebnego kawałka ręcznika, ze względu na ich pionowe ułożenie i rozwijanie się centralnie od środka. Oferujemy estetyczne, niewielkich rozmiarów pojemniki z tworzywa ABS i ze stali szlachetnej.

Na uwagę zasługują również anodujące się w naszej ofercie kuchenne przenośne pojemniki nablatowe oraz montowane bezpośrednio do ściany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *