pisuary

Wkładki zapachowe do pisuarów różnią się nieco od tradycyjnych kostek zapachowych do toalet. Zanim jednak przyjrzymy się zaletom stosowania wkładek zapachowych do męskich toalet, przyjrzyjmy się, czym są pisuary.

Czym są pisuary?

Pisuary to męskie toalety, zaprojektowane z myślą o męskiej anatomii. Zostały bowiem zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić oddawanie moczu w pozycji stojącej. Spotyka się je najczęściej w publicznych toaletach, w których zazwyczaj montowane są na ścianach, chociaż coraz częściej z pisuarami można spotkać się także w prywatnych mieszkaniach. Są bardziej higieniczne niż zwykłe toalety, gdyż ich konstrukcja umożliwia spływanie moczu bez rozbryzgiwania go na boki. W przeciwieństwie do tradycyjnych toalet wkładki zapachowe do pisuarów montuje się nie na muszli, ale na odpływie. Jakie są zalety ich stosowania?

Jakie są zalety stosowania wkładek zapachowych do pisuarów?

Wkładki zapachowe do pisuarów niwelują nieprzyjemne zapachy i pozwalają utrzymać higienę w toalecie, zabijając groźne bakterie. Co więcej, wkładki są elastyczne oraz podatne na zginanie, dlatego też nadawać się do każdego pisuaru, niezależnie od jego rozmiaru i kształtu. Pachną nawet do trzydziestu dni i dodatkowo chronią odpływ przed zanieczyszczeniami oraz zatkaniem. Oferowane przez nas wkładki zapachowe do pisuarów posiadają specjalnie wyprofilowane wypustki, minimalizujące rozprysk strumienia moczu. Posiadamy następuje rodzaje wkładek do pisuarów:

  • wkładki w kolorze żółtym, o zapachu cytryny,
  • wkładki w kolorze niebieskim, o zapachu morskim,
  • wkładki w kolorze zielonym, o zapachu miętowym,
  • wkładki w kolorze czerwonym, o zapachu wiśni.

Dobrane do kolorystki łazienki, będą stanowić jej doskonałe dopełnienie.

Oprócz wkładów zapachowych do pisuarów oferujemy także szeroką gamę akcesoriów higienicznych i łazienkowych. Znajdują się wśród nich między innymi dozowniki mydła, szczotki WC, pojemniki, suszarki do rąk czy odświeżacze powietrza. Państwa uwadze polecamy także sprzęt do sprzątania, materiały eksploatacyjne, a także profesjonalne środki do utrzymywania czystości. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *