Kosz z przyciskiem pedałowym

Tradycyjne kosze na śmieci pomału zaczynają być wypierane przez funkcjonalne i praktyczne kosze z przyciskiem pedałowym. Sprawdź, jakie są ich zalety i jakie kosze oferujemy.

Dlaczego kosze z przyciskiem pedałowym są lepsze niż tradycyjne?

Przede wszystkim kosze z przyciskiem pedałowym są dużo bardziej higieniczne, aniżeli tradycyjne, gdyż eliminują konieczność kontaktu ze skupiskami bakterii. Ich niewielkie, ergonomiczne rozmiary sprawiają, że nadają się do każdego rodzaju pomieszczenia: toalety, biura lub pomieszczenia gospodarczego, nawet o bardzo niewielkich wymiarach. Ponadto oferowane przez nas kosze z przyciskiem pedałowym posiadają wyjmowane plastikowe wiaderko, które ułatwia opróżnianie kosza. Wykonane ze stali są niezwykle estetyczne i stanowić mogą element dekoracyjny pomieszczenia. Co więcej, kosze z przyciskiem pedałowym łatwiej jest utrzymać w czystości, aniżeli tradycyjne. Pokrywa kosza z pedałem bowiem nie brudzi się w takim stopniu, jak dotykana niemal bez przerwy pokrywa zwykłego kosza. Oznacza to także mniejszą ilość bakterii oraz groźnych drobnoustrojów w otoczeniu.

Jakie kosze z przyciskiem pedałowym mamy w naszej ofercie?

W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów koszy na śmieci, w tym kosze z przyciskiem pedałowym. Oferujemy klasyczne modele z błyszczącej stali nierdzewnej w kolorze szarym oraz ze stali malowanej na biało. Prawdziwym hitem jest stalowy kosz z przyciskiem pedałowym malowany proszkowo na czarno. Elegancki i oryginalny, doskonale pasować będzie do kuchni lub łazienki wykończonej w stylu glamour.

Ponadto posiadamy kosze z przyciskiem pedałowym wykonane z wytrzymałego i lekkiego tworzywa sztucznego w kolorach szarym, białym oraz szaro-oliwkowym. Uwagę zwraca kosz w kolorze grafitowo-czarnym, odpowiedni do pomieszczeń sanitarnych w instytucjach publicznych. Oferowane przez nas kosze z przyciskiem pedałowym dostępne są w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu z pewnością wybierzesz produkt idealnie dopasowany do twoich pomieszczeń. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *