dozownik do mydła

Na rynku mamy szeroki asortyment dozowników do mydła. Możemy więc wybrać taki produkt, który sprosta naszym oczekiwaniom. Firma Jan Trochimczyk LINEA TRADE Import-Export Sp. J. w swojej ofercie posiada wiele modeli dozowników do mydła, wykonanych z solidnych materiałów takich jak tworzywo ABS lub stal nierdzewna. Modele stalowe dostępne są w wersji zarówno matowej, jak i błyszczącej. Większość oferowanych przez firmę dozowników posiada okienko umożliwiające kontrolę ilości mydła. Ponadto modele wyposażone są w specjalne zamknięcie na kluczyk. Dozowniki mydła występują w pojemnościach od 0,5 do 1 litra. Większość z nich przeznaczona jest do montażu naściennego, chociaż w sprzedaży są również modele z pompką nadające się do instalacji w blacie przy umywalce. Dozowniki do mydła piankowego na przykład, wyposażone w ergonomiczny przycisk. Wykorzystywanie pianki do mycia rąk zapobiega zbędnemu zużywaniu zarówno mydła, jak i wody na etapie spieniania. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się zwłaszcza w toaletach publicznych. Ponadto możemy wybrać także dozowniki łokciowe do mydła w płynie. W zależności od modelu mogą być wyposażone w górną dźwignię bądź dolny mechanizm dozowania.

Zasady działania automatycznych dozowników mydła

Dozowniki różnią się od siebie sposobem dozowania. Zaletą dozowników automatycznym jest bezdotykowe dozowanie płynu. Dłoń umieszczamy w pobliżu czujnika i uwalnia się środek myjący czy dezynfekujący. Jest to bardzo praktyczne i wygodne urządzenie, a ponadto ogranicza kontakt z bakteriami. Dozowniki automatyczne mają wbudowany czujnik ruchu. Fotokomórka pod urządzeniem wykrywa dłoń oraz dozuje porcję mydła. Produkty tego typu są bardzo praktyczne i podnoszą standardy higieny. Uruchamiane są za pomocą przycisku, więc są wolne od bakterii, które mogą być przenoszone przez niektóre osoby. Dozowniki automatyczne umożliwiają kontrolowanie zużycia mydła, ponieważ są tak zbudowane, żeby mogły aplikować odpowiednią porcję środka myjącego. Mechanizm dozujący charakteryzuje się dużą stabilnością. Sterownik elektroniczny nie jest wrażliwy na światło. Występuje w kolorze jasnym szarym z czarnymi wstawkami. Bezdotykowy, automatyczny dozownik mydła czy żelu ma zasilanie 230VAC/100W i akumulator 10Ah. Akumulator ma wskaźnik naładowania. Jest dostosowany do pracy przy dużym natężeniu ruchu. Bezdotykowy stand pozwala na uzupełnienie płynu do 5 litrów, co umożliwia dłuższe użytkowanie bez potrzeby ciągłego uzupełniania płynu. Produkt wyposażony jest w tacę ociekową i diodę LED oświetlającą pole dozowania, zamknięcie stacji na zamek z kompletem kluczy. Firma LINEA TRADE Import-Export Sp. J. na życzenie wyprodukuje dozownik w dowolnym kolorze lub dostosuje projekt do klienta.

Zastosowanie automatycznych dozowników mydła

Automatyczne dozowniki mydła mogą być wykorzystywane w mieszkaniach, domach rodzinnych, ponieważ doskonale się prezentują w łazienkach i kuchniach. Przydatne są również w przydomowych ogrodach oraz działkach. Znalazły zastosowanie w wielu miejscach jak np. w galeriach handlowych, biurowcach, zakładach pracy, hotelach, restauracjach i punktach gastronomicznych; sanatoriach, szpitalach, toaletach publicznych, pociągach oraz instytucjach. Dzięki automatycznym dozownikom mydła jest możliwość zachowania odpowiedniego poziomu higieny, co w obecnym czasie pandemii COVID- 19, jest szczególnie pożądana. Warto wybrać taki model, żeby była optymalna użyteczność. Wzrasta zainteresowanie właśnie dozowników automatycznych, ze względu na ich zalety. Zdecydowanie warto wyrzucić mydło i standardowe dozowniki mydła i wybrać ten niezwykle praktyczny dozownik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *