dozowniki do mydeł w płynie

Mydła w płynie pomału wypierają z polskich łazienek tradycyjne mydła w kostkach. Z naszego wpisu dowiesz się dlaczego, i jakie są ich zalety.

Mydła w płynie są bardziej przyjazne dla skóry

Przede wszystkim mydła w płynie różnią się składem od swoich odpowiedników w kostce. Posiadają więcej wody, mniej tłuszczu i mniej substancji zagęszczających. Są dzięki temu bardziej delikatne i lepiej dbają o wrażliwą skórę dłoni. Coraz więcej mydeł w płynie posiada także olejki i witaminy, które intensywnie nawilżają skórę. Są zatem nie tylko środkiem higienicznym, ale i intensywnie pielęgnującym.

Dozowniki do mydeł w płynie są elementem dekoracyjnym

Aby móc używać mydła w płynie potrzebny będzie specjalny dozownik, który może być zamontowany w łazience lub w kuchni. Dzięki dużej różnorodności kształtów i kolorów naszych dozowników do mydła w płynie z pewnością wybierzesz produkt, spełniający twoje oczekiwania oraz doskonale komponujący się z wystrojem pomieszczenia.

W naszej ofercie posiadamy zarówno uniwersalne, białe dozowniki, jak i eleganckie, czarne akcesoria łazienkowe. Oryginalnym rozwiązaniem są dozowniki ze srebrno-satynowego tworzywa ABS. Proponowane przez nas dozowniki mogą być prostokątne, okrągłe, pojedyncze, podwójne, wykonane z plastiku lub metalu. W naszym sklepie znajdziesz kilka rodzajów tego typu urządzeń, w tym:

  • dozowniki ręczne,
  • dozowniki automatyczne,
  • dozowniki mydła piankowego,
  • dozowniki łokciowe.

Bez względu na to, który model dozownika wybierzesz, z pewnością stanie się on dekoracyjnym, ciekawym i niezwykle estetycznym dodatkiem do łazienki lub kuchni.

Mydła w płynie są bardziej higieniczne

Kolejną zaletą mydeł w płynie jest fakt, iż ich używanie jest bardziej higieniczne. Mydło dozowane jest jednorazowo, dzięki czemu nasze dłonie nie mają kontaktu z resztą preparatu. W przeciwieństwie do mydeł w kostce nikt inny nie dotyka używanego przez nas środka higienicznego, przez co niemożliwa staje się transmisja drobnoustrojów. Używając mydła w płynie, nie będziemy musieli także martwić się o utrzymywanie w czystości mydelniczki, na którą trafia mokre mydło. W połączeniu z brudną mydelniczką stanowi ono źródło bakterii i zarazków – używanie mydła w płynie eliminuje zagrożenie z tego płynące.

Płynne mydło to… oszczędność!

Na końcu warto wspomnieć o tym, że mydło w płynie to bardzo dużą oszczędność. Na dłonie trafia tylko dokładnie tyle produktu, ile jest potrzebne, a dzięki dozownikom z podglądem można łatwo kontrolować stan poziomu mydła. Zapasy do mydeł w płynie są także bardzo atrakcyjne cenowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *