dozownik do mydła

Mydło w płynie jest dużo bardziej ekonomiczne i higieniczne aniżeli jego tradycyjny odpowiednik w kostce. Sprawdź, jakie są jego zalety oraz jakie ekonomiczne dozowniki mydła mamy w naszej ofercie.

Dlaczego mydło w płynie jest lepsze, niż mydło w kostce?

Przede wszystkim mydła w płynie są bardziej przyjazne dla skóry, ze względu na swój skład, w którym znajdują się większe ilości wody i mniejsze ilości tłuszczu oraz substancji zagęszczających. Mydła w płynie są delikatniejsze, a także lepiej zadbają o wrażliwą skórę dłoni, również dzięki zawartym w nich olejkom i witaminom, które intensywnie nawilżają skórę. Co więcej, używanie mydeł w płynie jest bardziej higieniczne, gdyż mydło dozowane jest jednorazowo, a dłonie nie mają kontaktu z resztą preparatu. Niemożliwa staje się dzięki temu transmisja drobnoustrojów. Ponadto używając mydła w płynie nie musisz martwić się o utrzymywanie w czystości mydelniczki, będącej źródłem bakterii i zarazków. Warto również zwrócić uwagę, że mydło w płynie jest bardziej ekonomiczne. Na ręce trafia tylko dokładnie tyle produktu, ile jest potrzebne, a dzięki dozownikom z podglądem można łatwo kontrolować stan poziomu mydła.

Czym charakteryzują się ekonomiczne dozowniki do mydeł?

Oferowane przez nas dozowniki mydła w płynie pozwalają na zużycie dokładnie tyle mydła, ile jest potrzebne. Wyróżnia się dozowniki ręczne, automatyczne oraz łokciowe, wszystkie łatwe i wygodne w obsłudze. Co więcej, proponowane przez nas urządzenia są nie tylko funkcjonalne, lecz również mogą stanowić ciekawy element dekoracyjny. Naszym klientom oferujemy między uniwersalne, białe dozowniki oraz eleganckie, czarne akcesoria łazienkowe. Ciekawym rozwiązaniem są dozowniki z srebrno-satynowego tworzywa ABS. Ponadto w naszej ofercie posiadamy dozowniki prostokątne, okrągłe, pojedyncze, podwójne, wykonane z plastiku lub metalu.

Jednymi z bardziej ekonomicznych modeli dozowników mydła w płynie są dozowniki łokciowe, z otwieranym, wykręcanym pojemnikiem. Wygodny, zatrzaskowy system otwierania i zamykania, a także specjalny wizjer, sprawiają, że dozownika nie trzeba otwierać, aby sprawdzić poziom mydła. Oszczędności w domowym budżecie przyniesie również używanie automatycznego dyspensera, wyposażonego w czujnik ruchu, który uruchamia dozownik dopiero po podłożeniu pod niego dłoni. Tego typu urządzenie gwarantuje także maksymalną higienę, gdyż eliminuje całkowicie dotykanie dozownika.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ekonomicznych i estetycznych dozowników mydła w płynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *