mydlo-w-plynie

Tradycyjne mydła w kostce pomału zaczynają być wypierane przez mydła w pianie oraz w płynie. Zarówno mydła w pianie, jak i w płynie idealnie nadają się do mycia rąk, twarzy, ciała oraz włosów.

Nie posiadają odczynów alergicznych, a dzięki dużej zawartości gliceryny oraz substancji nawilżających poprawiają kondycję wrażliwej skóry. Ze względu na wygodę ich użytkowania pojemniki na mydła w płynie chętnie montowane są w biurach, szkołach, hotelach, lokalach użyteczności publicznej oraz na stacjach benzynowych. Sprawdź, czym charakteryzują się oba rodzaje mydeł.

Jakie zalety ma mydło w płynie?

Przede wszystkim mydła w płynie to produkty przyjazne dla delikatnej skóry dłoni, gdyż posiadają w swoim składzie więcej wody, mniej tłuszczu i mniej substancji zagęszczających. Bogate w olejki oraz witaminy, intensywnie nawilżają skórę, nie podrażniając jej. Ponadto używanie mydeł w płynie jest bardziej higieniczne od używania mydeł w kostkach. Mydło w płynie dozowane jest jednorazowo i nie  jest dotykane przez inne osoby, jest mydło w kostce. Niemożliwa zatem staje się transmisja drobnoustrojów. Co więcej, używając mydła w płynie nie będziesz musiał martwić się o utrzymywanie w czystości mydelniczki, będącej źródłem bakterii oraz zarazków. Warto także wspomnieć, że mydło w płynie to duża oszczędność, gdyż na dłonie trafia tylko tyle produktu, ile jest potrzebne. Dzięki dozownikom z podglądem można łatwo kontrolować stan poziomu mydła, a same dozowniki mogą stanowić ciekawy element dekoracyjny w łazience. W naszej ofercie posiadamy mydła w płynie z gliceryną, na bazie oleju kokosowego, a także z kolagenem i wodnorozpuszczalną lanoliną oraz elastyną.

Dlaczego mydła w pianie są wyjątkowe?

Innym wydajnym rodzajem mydła są mydła pianowe. Mają one postać cieczy, która przechodząc przez mechanizm spieniający łączy się z powietrzem, zwiększając tym samym swoją objętość piętnastokrotnie. Mydło tworzy w efekcie jedwabistą, gęstą, uniwersalną nadającą się zarówno do pielęgnacji rąk, jak i twarzy, ciała oraz włosów, a także do golenia. Nie podrażnia skóry i jest hipoalergiczne. Zawarta w nim gliceryna oraz dodatkowe substancje nawilżają skórę. Mydło w pianie jest bardziej wydajne od mydła w płynie, gwarantując co najmniej dwukrotne oszczędności w cenie produktu i dozowników. Wystarczy bowiem niewielka ilość mydła i dwukrotne wciśnięcie dyspensera, aby uzyskać pożądany efekt. W naszej ofercie znajdziesz mydła pianowe o smaku zielonego jabłka, banana lub o delikatnym, kwiatowym aromacie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mydeł w pianie, płynie oraz różnego rodzaju dozowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *