Akcesoria do mycia szyb

Mycie okien nie musi być żmudnym, przykrym obowiązkiem, o ile wyposażysz się w akcesoria, które ułatwią ci pracę. Sprawdź, co warto mieć pod ręką planując przedświąteczne lub weekendowe porządki.

Bez ściereczek ani rusz!

Przed myciem okien warto zaopatrzyć się w zestaw ściereczek z jednego z poniższych materiałów:

  • bawełny,
  • irchy,
  • mikrofibry.

Wspomniane wyżej tkaniny charakteryzują się podwyższoną chłonnością i wytrzymałością, a także idealnie zbierają kurz oraz pył, znajdujący się na framugach, parapetach i szybach. Mycie szyb oferowanymi przez nas ściereczkami z mikrofibry jest szybkie, łatwe oraz przyjemne. Wystarczy usunąć nimi kurz, a następie przepłukać je i zanurzyć w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do mycia okien. Wilgotną ścierką przetrzyj szybę i gotowe! Konstrukcja włókien mikrofibry umożliwia usunięcie nawet bardzo silnych zabrudzeń, bez szorowania i nadużywania środków czyszczących. Na końcu suchą ścierką wypoleruj okna i usuń smugi. Okno będzie lśniło czystością!

A może być tak użyć… myjki?

Jeśli posiadasz wyjątkowo delikatną skórę dłoni i wolałbyś uniknąć moczenia ich w wodzie z płynem lub w ogóle nie chciałbyś mieć kontaktu z mokrą ścierką, wybierz poręczne, dostępne w naszej ofercie myjki do okien. Nie tworzą smug ani zacieków. Wygodna, teleskopowa rączka myjki do okien umożliwia czyszczenie szyb zarówno w pionie, jak i w poziomie. Myjki czyszczą szklane powierzchnie szybko i sprawie, przy minimalnym wysiłku oraz minimalnym nakładzie pracy.

Ponadto w naszej ofercie posiadamy ściągaczki do wody, dzięki którym jednym pociągnięciem pozbędziesz się nadmiaru wody z okna. Oprócz przydatnych akcesoriów do mycia szyb w naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów i urządzeń do sprzątania. Dzięki nim domowe porządki przestaną być przykrym obowiązkiem. Uporasz się z nimi szybko i sprawnie i będziesz mógł poświęcić czas na swoje hobby! Naszą ofertę kierujemy także do firm sprzątających. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *