Podajniki serwetek

Jednym ze skuteczniejszych gadżetów reklamowych są podajniki serwetek. Mogą być także doskonałą ozdobą, która będzie pełnić na stole funkcję dekoracyjną i praktyczną zarazem.

Sprawdź, jak wykorzystać podajniki serwetek.

Podajniki serwetek jako gadżet reklamowy

Oferowane przez nas podajniki serwetek, wykonane z tworzywa sztucznego ABS, posiadają cztery transparentne ścianki, za którymi możesz umieścić reklamę swojej firmy lub reklamę proponowanych przez ciebie usług. Taka reklama zwróci uwagę potencjalnych klientów, którzy w trakcie sięgania po chusteczki lub serwetki będą mogli szybko zapoznać się z twoją ofertą. Pojemnik, umieszczony w poczekalni na przykład gabinetu lekarskiego, przyciągnie wzrok, gwarantując skuteczną, a zarazem niedrogą reklamę promowanego na podajniku produktu. Kolejnym miejscem, w którym idealnie sprawdzą się nasze podajniki serwetek w charakterze gadżetu reklamowego są restauracje, bary oraz kawiarnie. Podajniki można umieścić na stoliku lub na ladzie, przy której codziennie przewijają się dziesiątki klientów. Ponadto w punktach gastronomicznych podajniki są w stanie zmniejszyć zużycie serwetek o co najmniej 25%, w porównaniu do tradycyjnych systemów dozowania.

Podajniki serwetek jako miejsce na ozdobę

Podajniki serwetek równie dobrze co w miejscach publicznych sprawdzą się w domu. Warto postawić je na stole podczas posiłku, lub na stoliku w pokoju dziecięcym. Dopasuj wzór na pojemniku do kolorystki i stylu pozostałych elementów dekoracyjnych w twoim mieszkaniu – w ten sposób stworzysz estetycznie wyglądającą całość. Innym pomysłem na wykorzystanie podajnika serwetek w funkcji dekoracyjnej jest umieszczenie za transparentnymi ściankami zdjęć przyjaciół i rodziny. W ten sposób będą ci one towarzyszyć podczas codziennych czynności. Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, umieść za szybką wydrukowane zdjęcia reprodukcji słynnych lub ulubionych obrazów, jeśli miłośnikiem kina, zdjęć największych gwiazd filmowych. Dobrym miejscem na podajniki serwetek jest nie tylko stół, lecz również kuchenny blat, na którym serwetki przydadzą się podczas przygotowywania posiłków. Wówczas warto umieścić na nim motyw owoców lub warzyw. Jeśli natomiast podajnik serwetek na stać na stole w salonie, umieść na nim elegancki, ornamentowy motyw. Jeśli w pokoju dziecinnym za  transparentnymi ściankami możesz umieść podobizny ulubionych bohaterów bajek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *