suszarka do rak

Korzystanie z publicznych toalet, to dla większości ludzi nie lada wyzwanie. Tego typu miejsca pełne są drobnoustrojów i bakterii. Mając to na uwadze, warto zadbać o odpowiednią higienę dłoni. Po skorzystaniu z toalety, ręce należy obmyć bieżącą wodą z dodatkiem mydła, a następnie dokładnie je osuszyć.  Większość toalet publicznych, niezależnie od tego czy mowa o toaletach znajdujących się w pubach, restauracjach czy szkołach, posiada zainstalowane specjalne suszarki do rąk. Jakie są zalety korzystania z tego typu rozwiązań? Zapraszamy do uważnej lektury naszego artykułu.

Suszarka do rąk – tania i niewymagająca

Producenci suszarek do rąk zapewniają, że instalacja tego typu urządzeń w toaletach publicznych, pozwala na znaczną optymalizację kosztów, związanych z zapewnieniem higieny osobom, które z nich korzystają. Ponadto, w przeciwieństwie do popularnych ręczników papierowych, suszarki do rąk są przyjazne środowisku oraz są bardziej wydajne. Warto również zaznaczyć, że w tego typu urządzeniach montowane są specjalne czujniki, które powodują automatyczny rozruch. Najogólniej rzecz ujmując oznacza to, że włączają się one automatycznie, w momencie, w którym włożone zostaną pod nie ręce. Takie rozwiązanie jest nie tylko wyjątkowo praktyczne i wygodne, ale również higieniczne. Umyte dłonie nie są narażone na przedostanie się drobnoustrojów, a co za tym idzie są naprawdę czyste!

Suszarki do rąk – popularne rodzaje

Na rynku znaleźć można obecnie szeroki wybór suszarek do rąk, ale do najpopularniejszych zaliczają się:

  • szczelinowe suszarki do rąk – wyjątkowo nowoczesne, wydajne i – co szczególnie istotne – energooszczędne urządzenia, które zapewniają maksimum komfortu podczas użycia. Mówiąc o zaletach suszarki szczelinowej nie sposób nie wspomnieć o eleganckim wyglądzie i długiej żywotności.
  • automatyczna suszarka do rąk – praktyczne, montowane do ściany, urządzenie, które zapewnia szybki proces suszenia dłoni. Strumień ciepłego powietrza dokładnie osusza skórę z wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *