toaleta

Korzystając z publicznej toalety, nie jest komfortem, a w dodatku możemy nabawić się poważnej infekcji. Jedynie w domu mamy pewność, że nic nam nie grozi i czujemy się pewnie. Nie chodzi o to, że toaleta w galerii, biurach, szpitalach, zakładach produkcyjnych czy instytucjach jest brudna i nieprzyjemnie pachnie, ale jest duża przepustowość ludzi, którzy mogą roznosić zarazki. Nie musimy ukrywać, że się obawiamy z niej korzystać. Szczególnie w przypadku dzieci, miejsce nie jest bezpieczne. Jeśli jednak musimy, nie mamy innego wyjścia, odwiedzamy publiczne WC. Zarazki mogą czaić się wszędzie, czyli na poręczach, klamkach, bateriach umywalkowych, a nawet na naszym telefonie. Na desce sedesowej toalety publicznej znajdują się przede wszystkim, groźne mikroorganizmy, salmonella, bakterie E. Coli, a zarażenie się grozi chorobami wenerycznymi. Dlatego powinniśmy stosować się do wymogów higienicznych, by unikać zarażenia, nie tylko w czasie pandemii, ale zawsze. Zabezpieczeniem przed zarażeniem się są toaletowe podkładki higieniczne, które oferuje firma Linea Trade z Zabrza. Dają przede wszystkim wygodę podczas korzystania z toalety i zapewniają bezpieczeństwo. Stosujemy je na deskach sedesowych, więc możemy swobodnie, a przede wszystkim bez obaw używać publicznej toalety. Powinniśmy je nosić w torebce czy w kieszeni, bo nie zajmują dużo miejsca, a zawsze będziemy czuć się pewniej. Podkładki wykonane z biodegradowalnego materiału, ulegają rozpuszczeniu, w momencie spłukiwania toalety.

Toaletowe podkładki higieniczne pokrywają obszar muszli.

Gdzie i kiedy korzystać z toaletowych podkładek higienicznych?

Toaletowe podkładki higieniczne sprawdzają się tak naprawdę wszędzie. Jeśli jesteśmy w podróży służbowej, oczywistą sprawą jest korzystanie z toalety nie tylko publicznej, ale w hotelu i w danej firmie. Możemy zostać oddelegowani również na szkolenie, sympozjum, warto mieć przy sobie, podkładki higieniczne, wchodząc do WC. Toaleta na dworcu, lotnisku, stacji benzynowej, restauracji, ośrodku wczasowym itp. miejscach, może być siedliskiem bakterii. Toaletową podkładkę higieniczną powinniśmy posiadać w miejscu pracy. Nie tylko w zakładzie czy biurze, ale na budowie, gdzie korzystamy z WC Toi Toi. Jako pracownicy budowlani, remontujemy mieszkania, domy czy inne obiekty, zabezpieczmy się przed zarazkami, nakładając podkładkę na sedes. Kierowcy TIR szczególnie są narażeni na zarazki, ponieważ w trasach międzynarodowych spędzają kilka tygodni. Mając zabezpieczenie, korzystając z WC, z pewnością nie zarażą się od osób, które również korzystają, w spedycjach, na przejściach granicznych, barach i stacjach benzynowych. Jednym słowem stosujmy toaletowe podkładki higieniczne zawsze i wszędzie, a nie przywieziemy do domu zarazków. Jeden warunek – używajmy ich zdezynfekowanymi rękoma.

Dla kogo toaletowe podkładki higieniczne?

Toaletowe podkładki higieniczne niezbędne są wszystkim, a szczególnie osobom z niepełnosprawnością, starszym i dzieciom. Korzystanie z toalety bywa trudne dla dzieci, które lubią wszystko dotykać. Trudno maluchy przekonać, żeby tego nie robiły. Podkładki są rewelacyjnym produktem, ponieważ niektóre dzieci nie chcą korzystać z toalety w miejscu publicznym. Wiedząc, że położymy na deskę podkładkę, chętniej siadają. Powinniśmy zaopatrzyć dzieci w podkładki, kiedy idą do szkoły. Korzystając z nich, zabezpieczone są przed niepożądanymi infekcjami. Toaletowe podkładki higieniczne sprawdzają się u osób starszych, borykających się z różnymi schorzeniami, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie. Seniorzy zawsze siadają na deskę, ponieważ muszą swobodnie się oprzeć, nie mają siły kucać nad nią. Pamiętajmy, że częściej niż młodzi ludzie korzystają z WC. Warto więc zaopatrzyć starsze osoby w podkładki, kiedy idą do urzędu, przychodni czy gabinetu lekarskiego. Podobnie jest z osobami z niepełnosprawnością ruchową, z tym że, musimy im pomóc nałożyć podkładkę na deskę sedesową.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *